شماره تماس : 09179165545

تماس در تلگرام

ممبر پروکسی چیست ؟

 

 

امروزه با فیلتر شدن تلگرام مردم دست به راه های زیادی برای گذشتن از سد فیلتر زده اند. استفاده از فلیترشکن های مختلف ، نسخه های غیررسمی بدون فیلتر تلگرام و راه های دیگری که هرکدام به نوعی می تواند این سد را بشکند. اما هرکدام از این راه ها اثرات مخربی به همراه دارد. برای مثال اگر از نسخه های غیررسمی بدون فیلتر تلگرام مثل:ویدوگرام، تلگرام طلایی، موبوگرام ویا … استفاده کنید ممکن است اطلاعات شخصی شما به راحتی به دست صاحبان آن بیفتد و یا حتی امکان هک کردن و کلاهبرداری در این روش بسیاربالاست. یا استفاده از فیلترشکن های رایگان و تقلبی هم این امکان را به هکر ها می دهد ومی تواند اطلاعات شما را استخراج کند. پس چه راهی بهتر است؟ پروکسی یکی از بهترین گزینه هاست. خرید ممبر پروکسی نیز در افزایش اعضای کانال شما بسیار تأثیرگذار است. با ما همراه باشید.

 

پروکسی / روشی مطمئن برای رد شدن از فیلترینگ تلگرام

 

اگر می خواهید از متصل نشدن فیلترشکن های مختلف یا قطع و وصل شدن آنها برای ورود به تلگرام رهایی یابید، پروکسی این امکان را فراهم کرده است. همانطور که می دانید بهترین نسخه تلگرام نسخه اصلی آن به اسم Telegram است که متاسفانه مدتی است با فیلترینگ مواجه شده است. به این منظور در نسخه های به روز شده تلگرام این امکان را برای کاربران فراهم آورده تا بتوانند بدون استفاده از فیلتر شکن و در مکانی امن به استفاده از این پیام رسان بپردازند. پروکسی این قابلیت را به کاربران می دهد تا به نوعی از فیلترشکن داخلی تلگرام استفاده کنند. از این رو کانال هایی مخصوص پروکسی ایجاد شده و لینک هایی حاوی پروکسی را در خود دارند تا کاربران با اتصال به آن لینک ها بتوانند بدون فیلتر از تلگرام استفاده کنند.

در نظر داشته باشید که استفاده از پروکسی فقط مختص نسخه اصلی تلگرام یعنی Telegram می باشد. هر پروکسی تاریخ انقضایی دارد و فقط برای مدتی فعال است. به همین دلیل بهتر است قبل از غیرفعال شدن آن چند پروکسی دیگر را در صف قرار دهید تا پس از پایان یافتن پروکسی قبل، پروکسی های جدید بطور خودکار فعال شوند. با محبوبیت روز افزون پروکسی نزد مردم، کانال هایی تصمیم گرفتند تا با خرید پراکسی، اسپانسر آنها شوند. یعنی شما با متصل شدن به یک پروکسی بطور خودکار به کانال اسپانسر آن وارد خواهید شد زیرا با اجازه آن کانال دارید از پراکسی استفاده می کنید. به ممبرهایی که به این کانال ها وارد می شوند ممبر پروکسی گفته می شود. به همین دلیل کانال های تازه تأسیس برای رشد اعضای خود می توانند با خرید ممبر پروکسی باعث افزایش اعضای خود شوند.

 

خرید ممبر پروکسی چقدر در افزایش اعضای کانال تأثیرگذار است؟

 

اگر کانالی تازه تأسیس دارید و در پی رشد اعضایض خود هستید راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. خرید ممبر های تقلبی، بازدید های فیک، ممبرهای اجباری ، اختیاری و … اما خرید ممبر پروکسی یکی از استاندارد ترین روش هاست. شما می توانید با صرف هزینه های نه چندان زیاد اسپانسر پروکسی برخی کانال ها شوید. البته این هزینه ها با توجه به نوع پراکسی، کانال اسپانسر، تعداد اعضای آن و سرعت پراکسی ها متفاوت است. هنگامی که کسی به آن پروکسی متصل شود بطور خودکار جذب کانال شما (اسپانسر) شده و اگر کانا شما را دوست داشته باشد در آن می ماند.

باید توجه داشته باشید که کانال های Proxy Sponsor تا زمانی که آن پراکسی برای شما فعال باشد در بالای چت لیست شما قرار می گیرد و شما را بارها دعوت به جوین شدن می کند. به محض اینکه پروکسی شما غیرفعال شود یا از پروکسی دیگری استفاه بکنید آن کانال تبلیغاتی هم از تلگرام شما پاک می شود.

 

نکاتی مهم در مورد ممبر پروکسی

 

یکی از مهمترین نکات این است که ممبر پروکسی 100% واقعی می باشد. بسیاری این نگرانی را دارند که ممکن از افرادی با اکانت تقلبی به کانال وارد شوند اما اینطور نیست. زیرا فرد واقعی تصمیم می گیرد که وارد کانال شما بشود یا خیر. نکته دیگر این است که هزینه های خرید ممبر پروکسی نسبت به روش های دیگر کمی گران تر است که طبیعی است. زیرا این روش بهترین روش ممبرگیری است. همچنین چون کاربر با میل خودش تصمیم می گیرد تا وارد کانال شما بشود پس این نوع ممبر کاملاً علاقه مند به کار شماست در نتیجه ممبری منحصر به فرد است.

اما مهمترین نکته اینجاست که اگر کانالی فروشگاهی دارید و یا محصولی را در آن به فروش می رسانید بدون شک ممبر پروکسی بهترین بازدهی را برای شما خواهد داشت. به این دلیل که آن شخص به دلخواه خودش وارد کانال شده پس علاقه مند به محصولات شماست.

 

ممبر پراکسی را از کجا تهیه کنیم؟

 

برای خرید ممبر پروکسی کانال ها و سایت های مختلفی وجود دارد. اما یکی از بهترین و قابل اعتمادترین سایت های فروش ممبر پروکسی سایت پروکسی ممبر است. شما در این سایت می توانید با شماره تماس ثابت ذکر شده در پایین وب سایت تماس بگیرید، به اپراتور متصل شده و مدارک فنی را داخل تلگرام دریافت کنید. همچنین نمونه کارها هم در داخل سایت و کانال تلگرام قابل مشاهده هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نگرانی می توانید با کارشناسان و پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. پس هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

 

تعرفه های خرید ممبر پروکسی چقدر است؟

 

تعرفه های خرید ممبر پروکسی با توجه به موارد گفته شده متفاوت است. اما تعرفه هایی که در سایت پروکسی ممبر قرار داده شده است بصورت زیر می باشد:

1k ممبر: 350 هزار تومان
2k ممبر: 750 هزار تومان
5k ممبر: 1 میلیون و 750 هزار تومان
10k ممبر: 3 میلیون و 500 هزار تومان

از آنجایی که این روش بهترین روش جذب ممبر محسوب می شود، صرف این هزینه ها برای جذب ممبر پروکسی نسبتاً معقول است. اگر کانالی تجاری دارید شدیداً این روش جوابگوست. زیرا هر ممبری که جذب می کنید به منزله یک مشتری واقعی برای شماست. بنابراین اگر هزینه ای را برای خرید ممبر پروکسی صرف کنید به نوعی برای خود سرمایه گذاری کرده اید. افرادی که وارد کانال شما می شوند به کارهای شما تمایل دارند و قطعاً مشتری شما خواهند بود.

 

جهت خرید ممبر پروکسی به صفحه اول سایت مراجعه کنید

ProxyMember.com

نـیـاز به مشـــاوره داریــد ؟

همکاران ما بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند. با یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید :

تماس تلفنی با شماره 09179165545 یا پیام به تلگرام